Vše na mobil

Aplikace

QuickIM.jar, (96.96kB)
 - obrázekQuickIM.jar, (96.96kB)
Pomocí Quick IM se můžete snadno připojit na váš MSN Messenger účet z mobilního telefonu. Aplikace podporuje smajlíky, skupiny, možnost nastavení statusu a jiných věcí. Aplikace je zkušební verzí.
MoneyManager.jar, (56.52kB)
 - obrázek
S aplikací MoneyManager si můžete snadno udělat pořádek ve vašich penězích, psát si zisky a výdaje které probíhaly ve vaší peněžence. Každý zisk či útratu můžete pojmenovat a být v přehledu nad vašimi penězmi.
mojesvatky.jar, (30.89kB)
 - obrázek
MojeSvátky je aplikace , která umožňuje přehledné zaznamenávání a uspořádávání různých druhů svátků, které se každoročně opakují.

Program podle nastavení uživatele zobrazuje upozornění na blížící se svátky a obsahuje kalendář jmenin s možností vyhledávání. Zaznamenaná data je možno zálohovat a opětovně obnovovat.
mapy.jar, (80.2kB)
 - obrázek
Mapy. Bude Vám jistě velmi užitečným pomocníkem a rádcem při hledání lokací. Už nebudete nikdy nikde bloudit a spílat si, že jste si s sebou měli vzít mapu, ani nebudete muset shánět přístup na počítač s internetovým připojením. Teď Vám stačí pouze mobilní telefon! Díky této skvělé aplikaci budete mít možnost vyhledávat v mapách kdykoliv a kdekoliv - ať už jste v klidu domova nebo zrovna pospícháte na schůzku.
EurotelSMS.jar, (7.07kB)
 - obrázek
Tato aplikace dokáže posílat SMS přes Eurotel SMS bránu zadarmo. SMSka vás tedy bude stát jen poplatky za GPRS, tedy přibližně 0.06 Kč/SMS. SMS brána Eurotelu je omezena přidáním reklamy na konec zprávy, ale i když přesáhnete 50 znaků, aplikace rozdělí vaši zprávu až do desíti SMS zpráv. Po zmene eurotel brany je tato aplikace jedina schopna posilat sms zdarma.
absolutesms.jar, (8.66kB)
 - obrázek
Program sloužící k odesíláni sms zpráv do sítě Oskar, Eurotel skrze internetovou bránu z mobilu s podporou javy. Cena za jednu SMS je asi 0,1 Kč
svatek.jar, (10.96kB)
 - obrázek
Je jednoduchý program, který vám po zadání datumu ukáže kdo má ten den svátek. Program je v češtině, takže i jména jsou česká.
kompas.jar, (5.16kB)
 - obrázek
Primitivní a účinná aplikace, s kterou můžte určit světové strany, používá lokálního času a pozice slunce k určení severu.
date.jar, (4.5kB)
 - obrázek
Je jednoduchá aplikace, která vám vypočítá rozdíl dní od dvou určených dat. Někdy se může hodit… Aplikace je v angličtině
1  
2